1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Anzer Balı Anzer Poleni
Anzer Balı Anzer Poleni

Anzer Balı Anzer Poleni

Binbir zahmetle üretilen ve insan vücuduna sağladığı birçok yararları olan organik bal severler bu haber sizin için...

A+A-

Bal bizim sofralarımızda en çok aradığımız ürünlerin başında gelir. Balın tüketilmesi kolay ve enerjiye dönüşmesi hızlı olduğundan daha fazla rağbet görmektedir. Söz baldan açılmışken piyasada çok bal çeşitleri ve bal fiyatları mevcuttur. Ülkemiz bal çeşitleri konusunda çok zengin olmakla birlikte bal satışı sözkonusu olduğunda da farklı fiyatlar mevcuttur.

Bal çeşitleri içerisinde vitamin ve enzim bakımından en meşhur olan rize balı anzer balı diğer ballardan daha çok rağbet görür. Anzer’de yüzlerce envai çeşit çiçek ve endemik çiçeklerden üretilen anzer balı insanlar hastalandığında yada iyi beslenme konusunda başvurduğu doğal üründür. Anzer balının kalitesini artıran etkenlerin başında anzer poleni gelir. Bal döneminde Anzer’de anzer poleni üretimi de yapılmaktadır. Anzer poleninde birçok vitamin ve minarelleri bir arada elde etmiş olursunuz.

anzer-bal-anzer-polen.jpg

Bireylerin bedensel ve zihinsel güçlerini artıran anzer bal ve polen. Faydaları saymakla bitmiyor. Bağışıklık sisteminin güçlenmesinde, halsizlikte, yorgunlukta  başvuracağımız önemli arı ürünleridir.

Rize Balı denince ANZER ARICILIK akla gelir. Anzer Balı, Anzer polen, bal, arı poleni, kestane balı, yayla çiçek balı, kaçkar bal çeşitlerini Rize’de bal satışı yapan ANZER ARICILIK’tan ve internet üzerinden  www.BalAnzer.com sitesinden satın alabilirsiniz.

bal-anzer.jpg

Bu haber toplam 5926 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT