1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. ANTALYA AIRPORT TRANSFER
ANTALYA AIRPORT TRANSFER

ANTALYA AIRPORT TRANSFER

A+A-

Antalya bölgesi turizm açısından Türkiye’nin en popüler mekânlarından birisidir.

Antalya bölgesinde özellikle Lara, Belek, Kemer, Alanya, Side başta olmak üzere şehrin birçok bölgesi turistler için cazibe merkezidir. Özellikler kemer denizi, kumu, otelleri ve konumu sebebiyle her sene azalmayan bir rağbet görmektedir.

Yurtdışından gelen turistler bu bölgelere elbette uçak seyehati ile ulaşım sağlamaktadır. Antalya yoğun insan popülasyonuna ev sahipliği ettiği için şehir içi ulaşım alternatifleri oldukça fazladır. Şehri ve ulaşım kanallarını bilmeyen yolcular genellikle havaalanı transfer servisini kullanmaktadır. Antalya airport transfer hizmetleri bir çokacenta tarafından sağlanmaktadır. Turizm acentaları farklı araç seçenekleri ile hizmet vermektedir. Antalya airport transfer hizmetlerinde başta Mercedes vito olmak üzere minibüs, otobüs, shuttle ve 1-4 taxi araçlar kullanılmaktadır. Antalya airport transfer hizmeti veren turizm şirketleri her yıl milyonlarca turisti otellerine ve uçaklarına ulaştırmaktadır. Ülkemiz Antalya airport transfer hizmeti konusunda dünya standartlarının üstünde hizmet vermektedir.

Ülkemize ziyarette bulunacak turistler birkaç hafta veya birkaç ay öncesinden Antalya airport transfer şirketinde rezervasyon yaptırmaktadır. Şirketler rezervasyonları ciddi operasyonel bağlantılarla birlikte hassaiyetle yürütmektedirler, Türkiye’de Antalya airport ziyaretçileri yer hizmetlerinden oldukça memnun olduklarını beyan etmektedirler. Antalya airport hizmetlerinden turistlerin en çok dikkat ettiği husus araç temizliği ve şoförün yolculara karşı yaklaşımıdır.  Turizm şirketleri personeli Antalya airport yolcu karşılama alanında yolcuları tabela ile karşılamaktadır. Yolcular genellikle transfer şirketinin alancı personeli tarafından karşılaşnıp yolcuları şoförlere devir ederler. Her ne kadar yolcuya ulaşım süresi beyan edilmiş olsa da. Antalya Airport Transfer hizmetleri Antalya’nın trafik durumu göz önüne alınarak bir takım gecikmeler yaşanabilir. Yolcular için bu durum fazla sorun teşkil etmez fakat aynı durum transfer şirketleri için geçerli değildir. Gecikmeler airport  transfer şirketinin  operasyonları zorlaştırmakta ve bir takım operasyonel zorluklar çıkartmaktadır. Antalya’nın belli zamanlarda trafik akışının yanı sıra uçak rötarları da turizm şirketleri için oldukça sorun niteliğindedir.

Genel olarak Antalya airport transfer hizmeti Türkiye’de aktif olarak üst düzey müşteri memnuniyeti ile sağlanmaktadır.

Bu haber toplam 1602 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT

2 Yorum