1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Anne-Babaların Videolu Bilgi ve Eğlence Portalı: www.Bebek.Tv
Anne-Babaların Videolu Bilgi ve Eğlence Portalı: www.Bebek.Tv

Anne-Babaların Videolu Bilgi ve Eğlence Portalı: www.Bebek.Tv

A+A-

Türkiye’nin hamilelik ve bebek videoları merkezi olma yolunda hızlı adımlar atan www.bebek.tv hamilelik, bebek bakımı, bebeklerde beslenme ve bebek gelişimiyle ilgili eğitici, eğlenceli ve özgün videolar üretip yayınlıyor. Bebek Tv anne-babalara kendi bebek videolarını yükleyerek paylaşma imkânı vermesiyle de dikkat çekiyor.

Bebek Sahibi Olmak Önemli Bir Karar

Bebek sahibi olmak pek çok anne baba adayı için oldukça zor bir karar. Bu kararla birlikte gebelik sürecinden itibaren bebeğin dünyaya gelmesiyle anne-baba olan çiftin hayatları tamamen değişiyor. Türkiye’de yılda yaklaşık 1.300.000 civarı doğum gerçekleşiyor. Bebeği olan her ailenin tek isteği bebeklerinin sağlıklı şekilde dünyaya gelmesi ve hem fiziksel hem de psikolojik olarak sağlıklı bir gelişim göstermesi.

Bebek.Tv Anne-Babalara Yol Arkadaşlığı Yapıyor

İşte böylesi bir dönemde internet tabanlı içerikler sunan www.bebek.tv güvenilir ve orijinal videolarıyla gebelik döneminden başlayarak bebek 3 yaşına gelene kadarki tüm süreçte sağlıklı bilgiler sunuyor; eğlenceli bebek videoları ve diğer içerikleriyle anne-babaların yüzlerini gülümsetiyor.

Kaç Haftalık Hamileyim?

Hamilelik öncesi, gebelik dönemi ve doğumdan sonraki dönemde özellikle ilk kez anne-baba olacak çiftlerin kafasında pek çok soru işareti oluşur. Gebe olduğunuzu öğrendiğinizde kaç haftalık hamileyim sorusu ilk cevap aradığınız sorulardan biridir. Hamilelikte grip olan ve öksürük sorunu yaşayan pek çok annenin aklına hamilelikte öksürük bebeğe zarar verir mi sorusu takılmıştır. Hamilelikte beslenme nasıl olmalı, hafta hafta gebelik takibinde dikkat edilmesi gerekenler, bebek gelişimi ve bebek bakımıyla ilgili kafanızda oluşan pek çok soruya Bebek.Tv jinekologlar, çocuk doktorları, diyetisyenler, psikologlar ve diğer uzmanlar aracılığıyla güvenilir cevaplar veriyor.

Hüseyin Esen: Bebeklere değil anne-babalara ulaşmak istiyoruz

İnternet projelerindeki deneyimi ve yaklaşık 1,5 yıllık babalık geçmişiyle projenin liderliğini yapan Hüseyin Esen Bebek.Tv portalıyla bebeklere değil anne-babalara ulaşmayı hedeflediklerini vurguluyor. Bebeklerin erken yaşta ekran bağımlısı olmasını kesinlikle tasvip etmediğinin altını her fırsatta çiziyor.

Türkiye’nin Bebek Portalı: www.bebek.tv

Bebek.Tv bünyesinde Türkiye’nin önde gelen uzmanlarının videolarını barındırıyor. Jinekolog Dr. Fatih Esen’in anlatımıyla Hafta Hafta Gebelik; Diyetisyen Serpil Bozkurt Doğanay’ın anlatımıyla Hamilelikte Beslenme ve Bebeklerde Beslenme; Uzman Klinik Psikolog & Psikiyatrist Rüveyda Çelenk Yılmaz’ın anlatımıyla Hamilelikte Psikoloji bunlardan bazıları. Feride Esen’in Söz Annede kanalında yayınlanan kısa ve eğlenceli videolarsa Facebook’ta yüzbinlerce anne tarafından beğeniyle izlenerek fenomen olmuş durumda.

Anne-babaların da kendi bebeklerinin videolarını portala yükleyerek kendi kanallarını kurma imkânı vermesiyle Bebek.Tv Türkiye’de bebek videoları denince akla gelen ilk mecra olma yolunca hızla ilerlerken yeni nesil anne vloggerların da buluşma noktası haline geliyor.

Bu haber toplam 1392 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT