1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. ANLAŞMALI MATBAA İKİEL MATBAA
ANLAŞMALI MATBAA İKİEL MATBAA

ANLAŞMALI MATBAA İKİEL MATBAA

A+A-

Matbaa hizmetleri kurumsal kimliğine önem veren bir firma için süreklilik arz eden bir hizmet koludur. Kartvizit basımı, broşür ve katalogların hazırlanması, şirket kaşeleri, logo basılı zarflar ve antetli kağıtlar, fatura basımı, irsaliye basımı, Tahsilat Tediye makbuzları, gider pusulaları, adisyon, satış fişi gibi maliyeyle anlaşmalı matbu evrak basımları kurumsal bir firmanın kurumsal kimlik çalışmasının bir uzantısıdır. Bir firmanın kurumsal kimliğinin, müşterileri ve iş ortakları nezdinde çok önemli bir referans olduğu göz önünde bulundurulacak olursa, kurumsal kimlik çalışmaları işinde uzman matbaalardan alınmalıdır. Tam anlamıyla bir bütünlük arz etmesi gereken ve ciddiyet isteyen kurumsal kimlik çalışması, tercihen toplu halde tek bir elden çıkmalıdır. Ciddiyet ve titizlik isteyen böylesi kapsamlı bir çalışmayı ancak bir anlaşmalı matbaa ile çalışarak yaptırabilirsiniz.

Matbaa işlemleri ancak yüksek sayıda iş kalemi olduğunda uygun maliyetli olmaktadır. Bu konuyu bir örnekle açıklamak gerekecek olursa, örneğin 5 adet kartvizit basmakla 5000 adet kartvizit basmak arasında matbaa için baskıya hazırlık ve dizgi bakımından bir maliyet farkı yoktur. Maliyet sabittir. Bu nedenle 5 adet kartvizit, 5000 adet kartvizitten birim fiyat anlamında çok daha pahalıdır. Farklı matbaalarda, parça parça iş yaptırmak maliyetlerinizi arttıracağı gibi tasarım ve renk farklılıklarına neden olarak kurumsal imajınızı da zedeleyecektir. Bu nedenle kurumsal kimlik çalışmalarında anlaşmalı matbaa ile çalışmak hem maliyetleri kontrol etmenize hem de kurumsal imajınızın korunmasına yardımcı olmaktadır.

İkiel Reklam Üsküdar Matbaa olarak, kurumsal kimlik çalışmalarınızı aynı logomuzun yansıttığı gibi tam bir iş birliği içinde, hizmet kalitesinden ödün vermeksizin veriyoruz. Dizgi ve baskı aşamasından, işin teslimine kadar olan tüm süreci hassasiyetle takip ediyor ve yönetiyoruz. Fatura ve İrsaliye basımı gibi maliye anlaşmalı evrak basımı ihtiyaçlarınızdan Fatura basımı, broşür, katalog, sticker ve magnet gibi pazarlama materyallerine, antetli kağıt ve antetli zarf gibi kurumsal kimlik çalışmalarından, düğün ve nişan davetiyesi gibi özel günleriniz için ihtiyaç duyduğunuz matbaa hizmetlerine varıncaya dek tüm matbaa hizmetlerini tam bir profesyonellikle ve müşteri odaklı bir yaklaşımla anlaşmalı matbaa olarak veriyoruz.

Bu haber toplam 2305 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT