1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Anadolunun Yükselen Takımı; Osmanlıspor ve Hürriyetin Özel Osmanlı Spor Taraftar Sayfası
Anadolunun Yükselen Takımı; Osmanlıspor ve Hürriyetin Özel Osmanlı Spor Taraftar Sayfası

Anadolunun Yükselen Takımı; Osmanlıspor ve Hürriyetin Özel Osmanlı Spor Taraftar Sayfası

Son dakika Osmanlıspor Haberleri ve Türkiye’den haberler Hürriyet sayfasında.

A+A-

Türkiye’de futbol tutkusu yükselen bir trend haline gelmiştir. İnsanlar kendilerine vakit ayırabilecek hale geldikleri zaman nelerden hoşlandıklarını ya da hoşlanması gerektiğini sorgulayabilir hale gelmişlerdir

İnsanların kendilerini sorgulamaları sonucu elde ettikleri veriler, hobilerini ve fobilerini bilmelerine neden olmaktadır. Özellikle ülkemizde meydana gelen güzel gelişimler sayesinde insanlar kendilerine vakit ayırabilir ve farklı değerler ile yol kat edebilir hale gelmiştir. Türkiye’de özellikle erkeklerin ilgi gösterdikleri sporlar arasında yer alan futbol geniş kitlelere ulaştıkça yerelleşmeye başladı. Eskiden büyük takımların destekçileri varken gelişmeler doğrultusunda her Anadolu takımının bir destekçisi her takımın bir taraftar kitlesi meydana gelmiştir. Bu takımlar içerisinde ki en başarılıları şüphesiz Osmanlıspor. Osmanlı spor kendi taraftar kitlesini oluşturarak, ligde yükselişte olan bir takım haline gelmiştir.

2014 yılının ortasında Ankara’da kurulan takım, Ankara’nın takımları içerisinde yer alan Ankaragücü’nün kapanması ile devam takımı olarak ortaya çıkmıştır. Osmanlıspor yükselen bir grafiğe sahiptir. Osmanlıspor kadrosu güçlü isimlere yer vererek her daim Türk futbolunda kalıcı olmak adına girişimlerine devam etmektedir. Girişimlerine kendi şartları ve Türk futbolunun şartları doğrultusunda devam eden Osmanlıspor taraftar grubu olarak da Türk futbol takımları içerisinde üç büyüklerden sonra sıralama içerisinde var olabilecek bir kitleye sahiptir.

2014 yılının ortasında tam olarak Türkiye futbol takımları içerisinde aktif olarak sahalara inse de, 2009-10 sezonuna Süper Lige start vermiştir. “Süper ligde başladığı ilk yıllarda Türkiye Futbol Federasyonu'nun, kulübün MKE Ankaragücü ile yakınlaşması nedeniyle aldığı karar neticesinde 1. Lig'e düşürülmüş ve tüm maçlarında 3-0 hükmen yenik sayılmıştır.”

Osmanlıspor kendi taraftar grubunu oluşturduktan sonra belirli bir kitle tarafından takip edilir hale gelmiştir. Taraftarlar takımlarından haber almak istemekte, takımın son dakika gelişmelerine an ve an hakim olmak istemektedirler. Taraftarların osmanlıspor için besledikleri sevginin karşılıksız olması takımın en büyük avantajı olup, tüm gelişmelerden haber kanalları, yerel haber siteleri ve İnternet üzerinden haberdar olmak isteyen taraftar tam istediği içeriğe Hurriyet.com.tr Osmanlıspor sayfasından ulaşmaktadır.

Gündemi güncel bir şekilde takip etmenin tartışmasız lider isimlerinden olan Hürriyet, haberciliği her noktada iyi yapmak amacıyla bir çok ayrı sayfada hizmet vermektedir. Hurriyet.com.tr Magazin, siyaset, yaşam, siyaset ve spor haberleri ile güncel gündem, Dünya’dan haberler ve özel haber başlıkları ile yaşamın her alanı için okurları ile bağlantı kurmaktadır. 

Anadolu takımları içerisinde yerini alan Osmanlıspor için özel bir sayfa hazırlayarak kaliteli habercilik anlayışı ile Osmanlıspor haberlerine, transferlerine ve maç sonucu gibi bir çok içeriğe yer vermektedir.

Bu haber toplam 1392 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT