1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Ameliyatsız Yüz Germe ile 15 Yaş Gençleşin
Ameliyatsız Yüz Germe ile 15 Yaş Gençleşin

Ameliyatsız Yüz Germe ile 15 Yaş Gençleşin

     Çağımızın bize sunduğu teknolojik ve doğal imkanlarla artık daha genç ve güzel görünmek mümkün. Bunun için illa astronomik rakamlar ödeyerek estetik ameliyat olmaya da gerek yok

A+A-

 

 

            Çağımızın bize sunduğu teknolojik ve doğal imkanlarla artık daha genç ve güzel görünmek mümkün. Bunun için illa astronomik rakamlar ödeyerek estetik ameliyat olmaya da gerek yok. En büyük sorunlardan biri olan yüz kırışıklıkları yaşlanmayı ortaya çıkaran baş faktörlerdendir. Kırışıklıkların ortadan kaldırılıp yüzün gerdirilmesi ise kişiyi 15 yaşa kadar genç göstermeyi mümkün kılar. Uzm. Dr. Hande Ulusal Türkiye'de bu yöntemi en iyi uygulayan doktorlardan biridir. Kullandığı ameliyatsız yüz germe yöntemleri ile binlerce insanı hayal ettiği görüntüye kavuşturan Ulusal, ameliyatsız tedaviyi şöyle anlatıyor:

 

 Ağrı sızı yok

 

            "Her cilt belli bir yaştan sonra kırışır ve deforme olur. Ancak bu çözümsüz değildir. Üstelik bunun için ağrılı sızılı ve sonucu büyük bir sürpriz olan ameliyatlar da şart değil. Tabi işin maddi boyutunu düşünürseniz bu ameliyatlara çok ciddi ücretler ödeniyor. Ameliyatsız yüz germe işlemi ise hem kadınlara hem de erkeklere kısa seanslar halinde hiçbir acı çektirmeden uygulanıyor. Tamamen zararsız radyo frekans dalgalarıyla yapılan bu işlemlerin hiçbir yan etkisi bulunmamaktadır."

 

 Sarkmalara ve kırışıklıklara son

 

            Seanslar genel olarak ortalama bir saat sürüyor. Tedavinin amacı sarkma, gevşeme ve kırışıklıkların olabildiğince azaltılması ve daha genç bir görünüm elde edilmesi. ameliyatsız yüz germe fiyatı ise oldukça uygun ve elde edilen sonuca bakıldığında estetik ameliyatlar ile kıyaslandığında çok çok hesaplı. Yapılan işlemin fiyatı kişinin yüzünün durumuna göre değişiklik gösteriyor. Önce bir seans listesi hazırlanıyor, tedavi haritası oluşturuluyor ve ücret buna göre belirleniyor.

 

 Morluk gidermede yan etkiler

 

            Uzm. Dr. Hande Ulusal, kendisine en çok yöneltilen sorulardan biri olan göz altı ışık dolgusu yan etkileri ile ilgili ise şu bilgileri veriyor: "Gözaltı ışık dolgusu sıklıkla tercih edilen yöntemlerden biri. Gözaltındaki morluklar ve çukurlar insanları rahatsız ettiği, solgun ya da enerjisiz bir yüz görüntüsü yarattığı için ışık dolgusu yapılarak gayet basit bir şekilde bu görüntü en aza indirilebiliyor. Bu işlemin de yan etkisi yok ancak seanslar sonrasında göz çevresinde kızarıklıkların görünmesi mümkün. Bir aylık iyileşme sürecinden sonra bu problem de ortadan kalkar."

 

Bu haber toplam 706 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT