1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Alüminyum Profil Üretiminde Köklü Kuruluş
Alüminyum Profil Üretiminde Köklü Kuruluş

Alüminyum Profil Üretiminde Köklü Kuruluş

Son yıllarda özellikle cam balkon sistemlerinde tercih edilen ve yapı sektöründe oldukça önemli bir yere sahip olan alüminyum profil ürünleri, balkonların daha kullanışlı olmasını ve yapıların değer kazanmasını sağlamaktadır.

A+A-

1994 yılında İstanbul'da kurulan ve sahip olduğu modern teknolojiler ile sektöre birçok yenilik kazandırmayı başaran Yavuz Metal İnş. Gıda Turz. San. Tic. A.Ş. deneyimli personelleri ile birlikte kaliteli hizmet anlayışından ödün vermeden faaliyet göstermeye devam etmektedir.

 

            Son yıllarda özellikle cam balkon sistemlerinde tercih edilen ve yapı sektöründe oldukça önemli bir yere sahip olan alüminyum profil ürünleri, balkonların daha kullanışlı olmasını ve yapıların değer kazanmasını sağlamaktadır. Hafif ve dayanıklı olma özelliği ile dış etkenlere karşı direnç gösteren alüminyum profiller, standart ölçülerin yanı sıra gelen taleplere uygun olarak da üretilebilmektedir.

 

 Otomatik Panjur ve Özellikleri :

 

            Önemli ölçüde ısı ve ses yalıtımı özelliğine sahip olan ve dışarıdaki tozun içeriye girmesini engelleyen otomatik panjur sistemleri, tüm yapılara uygun olarak tasarlanmakta ve kaliteli yapısı ile uzun yıllar boyunca kullanılmaktadır.

 

 Otomatik Kepenk ve Özellikleri :

 

            Sahip olduğu özelliklere göre farklı kategorilere ayrılan ve son yıllarda yaygın bir kullanıma sahip olan otomatik kepenk sistemleri, kapalı alanların güvenliğini sağlamakta ve koruyucu nitelik taşımaktadır.

 

 Fotoselli Cam Kapı ve Özellikleri :

 

            Şık ve estetik görünümü ile dikkat çeken fotoselli cam kapı sistemleri, insan geçişlerinin daha yoğun yaşandığı yerlerde kullanılmakta ve fonksiyonel özelliği ile birçok ihtiyaca cevap verebilmektedir. Müşterilerinin beklentilerine en hızlı ve en etkili çözümleri sunan firmanın tüm ürünleri ve özellikleri hakkında ayrıntılı bilgilere yavuzaluminyum.com adresinde yer verilmektedir.

Bu haber toplam 867 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT