1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Agario Dünyanın Oynadığı Oyun | Agario Nedir Nasıl Oynanır ?
Agario Dünyanın Oynadığı Oyun | Agario Nedir Nasıl Oynanır ?

Agario Dünyanın Oynadığı Oyun | Agario Nedir Nasıl Oynanır ?

A+A-

Agario private server ile hala tanışmadıysanız çok şey kaybettiğinizi söyleyebiliriz. Çılgınlar gibi agario oyununda eğlenmek ve nasılda başarılı olunduğunu herkese kolayca göstermek adına sizlerde dünyanın en popüler oyununa bir an önce dâhil olabilirsiniz.

Agario dünyanın ilgisini çeken her milletten insanın her ülkeden yabancı insanların tek bir platform üzerinde buluştuğu dâhiyane bir oyundur. Âdeta oyuncular üzerinde bağımlılık yaratan bu benzersiz oyun sayesinde sizlerde vaktinizin nasıl geçtiğini hiç ama hiç anlamayacaksınız.

 Renkli grafikleri ile oyun severlere şahane bir görsel sunan Agario pvp kaliteli ve çok hızlı bir oyun kalitesiyle agario çılgınlığını arttırmaya geliyor. Sahip olduğunuz küçük hücreyi büyütebilmek adına zemin üzerinde sürekli ilerliyor rakipleriniz yiyiyor ve elinizdeki özle silahlar ile gelmiş geçmiş ne büyük agar sizler oluyorsunuz. Dünyada en çok oynan online oyunların başında gelen bu eğlenceli oyuna bir başlayan bir daha bırakamamaktır.

agario pvp ve agario’nun benzersiz beş farklı oyun modalarından yararlanmak için site adresine tıklamanız oyun heyecanına ortak olmanız için yetecektir. Milyonlarca farklı kşi ile oyun sırasında sohbet imkânına sahip olurken bu eğlenceli oyun sayesinde belki de uzun yıllar devam edecek dostluklara imza atacaksınız

agario modları sayesinde çok daha heyecanlı bir hale gelen agario çılgınlığı kolay kolay rakiplerinize lokma olmamanız sağlamakta sizlerin farklı güçlere sahip olmanıza neden olmaktadır.

 Eğlence, kahkaha, keyifli geçen bir zaman, bağımlısı olacağınız bir oyun seçimi için sizlerce dünyanın en çok sevdiği ve tercih ettiği agario oyununu online olarak kolayca oynayabilirsiniz

agario bağlantı adresimize tıklamadan diğer agariolar ile boşa zaman kaybetmeyin diyebiliriz. Daha fazla güç ve eğlence için sizlerde sizin için özel olarak hazırlanmış agario modlarından yararlanabilirsiniz.

Agariofun.com sayfası üzerinde FFA , Agario Strike , FFA FUN , FFA Speedy ve Rainbow Speedy sizleri tüm özellikleri ile bekliyor. Tek yapmanız gereken sitemize girdikten hemen sonra oynamak istediğiniz moda karar vermeniz olacaktır. Zaten gerisi çorap söküğü gibi gelir ve sahip olduğunuz karakter büyüdükçe büyür.

 

Site Adresini paylaşıyoruz. : http://agariofun.com/

Bu haber toplam 2588 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT

1 Yorum