1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Adana’da 'GAVAT' Sarıyer’de 'UŞAK'
Adana’da GAVAT Sarıyer’de UŞAK

Adana’da 'GAVAT' Sarıyer’de 'UŞAK'

Adana Valisi'nin tepki çeken "GAVAT" sözü, Şükrü Genç’in bazı Sarıyerlilere söylediği “UŞAKLIK YAPMAYIN” sözlerini hatırlattı.

A+A-
Adana Valisi Hüseyin Avni Coş’un, 10 Kasım törenlerinde kendisini protesto eden vatandaşa yönelik tepki çeken "GAVAT" sözü, Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç’in ilçedeki bazı sorunları kendisine anlatan vatandaşlara “UŞAKLIK YAPMAYIN” sözlerini hatırlattı. 

Hatırlanacağı gibi Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, Emirgan’da oturan bir vatandaş, sokağında yapılan yanlış bir uygulama nedeniyle Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç’e mail göndermişti. Turan Tanören isimli vatandaş, Şükrü Genç’ten aksaklığın düzeltilmesi için yanıt beklerken aldığı cevapla adeta şok olmuştu. Şükrü Genç kendisini eleştiren yaşlı vatandaşı azarlayarak, “Sen kafanı yorma, en iyisi uşaklığa devam et” diye cevap yazmıştı.
 
İşte vatandaşın Şükrü Genç’e gönderdiği mesaj ve aldığı cevap!
turantanoren@mynet.com yazdı:
Sayın Başkanım,
Siz yaptırdığınız sokağa sahip olamıyorsunuz, Armutlulara ve Derbentlilere nasıl sahip çıkacaksınız?
Oraya park yapmak sayenizde yol oldu.
Saygılarımla,
Turan Tanören

Şükrü Genç böyle cevap vermişti!
Kimden :sukrugenc2002
Kime : turantanoren@mynet.com  
Sen anlamazsın. Kafanı yorma boşuna, en iyisi uşaklığa devam et sen birilerine biz de halka çalışıyoruz. 

65 yaşındaki kadına da aynı sözü söylemişti
Yine Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, sırf engelli bir vatandaşın sorununu gündeme getirdiği için Sarıyer’de herkesin “Suna Abla” diye hitap ettiği 65 yaşındaki Suna Andiryadis’i meclis toplantısı öncesi fırçalamış, “Birilerine uşaklık ediyorsun” diyerek hakaret etmişti. Suna Andiryadis kendisine hakaret ettiği için Şükrü Genç’i mahkemeye vermişti. 
Bu haber toplam 4876 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT

3 Yorum