1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Adak ve organik ürünler bu çiftlikte
Adak ve organik ürünler bu çiftlikte

Adak ve organik ürünler bu çiftlikte

Sarıyer'de adak ve günlük yumurta, tavuk, kaz ve hindi gibi doğal ürünleri rahat bir şekilde bulabileceğiz bir çiftlik… 

A+A-

Adak ve organik ürünler bu çiftlikte 

Yaklaşık 30 yıldır adak ve organik birçok ürünün satışını yapan bu çiftlik Sarıyer’de hizmet veriyor. Bahçeköy Yolu üzerindeki Kozdere’de Korupark’ın hemen sırasında bulunan çiftlikteki tüm ürünleri gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Her keseye uygun adaklar

30 yılın üzerinde adaklık kurban satışı tecrübesiyle hizmet veren çiftlikte kesimler İslami kurallara uygun bir şekilde gerçekleştiriliyor. Müşteri memnuniyetinin ön planda tutulduğu tüm işlemler özen gösterilerek, titiz bir şekilde yapılıyor. Her bütçeye uygun fiyatlarla satılan koç, koyun ve keçiler kesim işleminden sonra parçalanıp paketlenerek evlerinize kadar teslim ediliyor. 

Günlük organik yumurta

Yine tamamen organik koşulların sağlandığı çiftlikte serbest dolaşan tavuklardan elde edilen organik yumurtaları da bulabilirsiniz. Günlük olarak bulabildiğiniz bu yumurtalar marketten aldığınız diğer yumurtalardan çok farklıdır. Serbest gezen tavuklar özgürdür. Doğanın sunduğu doğal besinlerle beslenen ve doğada serbest dolaşan ve doğasına uygun şartlarda yaşayan tavuklardan elde edildiği için sağlıklıdır, besin değeri yüksektir ve diğer yumurtalara göre daha lezzetli bir yapıya sahiptir. 

Ördek, kaz ve organik tavuk kesimi

Çiftlikte ayrıca; ördek, kaz, organik tavuk ve hindi kesimleri de yapılıyor. Yine doğal şekilde beslenen bu hayvanlar kesilip temizlendikten sonra müşteriye teslim ediliyor.

Süt ürünleri

Çiftliğin en çok tercih edilen diğer ürünleri ise sütler. Manda sütü, inek sütü ve keçi sütü bulunuyor.

Sipariş üzerine ev yapımı yoğurt 

Müşterilerin isteği üzerine çiftlikte ev yapımı yoğurt da cam kavanozlarda hazırlanarak teslim ediliyor. Yoğurtlar verilen sipariş üzerine, tercihe göre; manda, inek ve keçi sütü ile hazırlanıyor.

Süt reçelini mutlaka alın

Çiftlik ortamında hazırlanan en önemli ürünlerden birisi ise; ev yapımı organik, katkı maddesi olmayan birbirinden lezzetli reçeller. Bu çiftliğimizin en gözde reçeli ise, süt reçeli olarak biliniyor.

Bir gün önceden sipariş vermeniz yeterli 

İstanbul’da yaşıyor ve en doğal ürünleri yerinde almak istiyorsanız, bu çiftliği tercih edebilirsiz. Tüm ürünler için bir gün önceden sipariş vermeniz yeterli. Çiftliğin kapıları herkese açıktır.  7/24 haftanın her günü ziyarette bulunabilirsiniz. 

Telefon: 05349670408

Tam adres: Bahçeköy Cad. PTT Evleri no:73  Kozdere- Bahçeköy (Korupark’ın sırasında iki çiçekçinin tam ortasında bulunuyor. Kapının girişinde adaklık koç ve koyun tabelası var.) 

Facebook sayfasından da ulaşabilirsiniz.

ciftlik1.jpgciftlik2.jpgciftlik3.jpgciftlik4.jpgciftlik5.jpgciftlik6.jpgciftlik7.jpgciftlik8.jpgciftlik9.jpgciftlik10.jpgciftlik11.jpgciftlik12.jpgciftlik13.jpgciftlik14.jpgciftlik15.jpgciftlik16.jpgciftlik17.jpg

Bu haber toplam 10117 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT