1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. 5 Yıldızlı Otellerde Aqua Park Keyfi
5 Yıldızlı Otellerde Aqua Park Keyfi

5 Yıldızlı Otellerde Aqua Park Keyfi

A+A-

Son dönemlerde otellerde bulunan tesisler ön plana çıkmaktadır. Yerli ve yabancı turistlerin otel bulma konusunda gösterdiği seçicilik çeşitli alanların ortaya çıkmasına sebep olmaktadır. Otellerde yaratılan sosyal hizmetler ve imkanlar ziyaretçilere sunulmaktadır. Otellerde vazgeçilmez bir parça haline gelen havuzlar, bu kategoride yer almaktadır Artık günümüzde havuzsuz oteller otel olarak geçmemektedir. Havuzlar yazın insanlar tarafından oldukça rağbete uğramaktadır. Özellikle otellerin seçiminde dikkat edilen başka bir konu ise, su kaydıraklı oteller olmaktadır. Bu oteller hazırlamış olduğu renkli ve görsellik açısından mükemmel kaydıraklar ile ziyaretçilerine ev sahipliği yapmaktadır. Aqua parklı oteller günümüzde her yaşta insana hitap etmektedir. Dalga havuzları, eğimli ve dik kaydıraklar ile yerli ve yabancı turistlerin ilgi odağı haline gelmektedir. Otellerde bulunan oyun parkları, açık büfeler, oyun sahaları gibi özellikler artık devre dışı kalmaktadır. Bunun nedeni ise, otellerin girmiş olduğu rekabettir.

aqua2.jpg

Bu rekabet her gün yenilikler getirmektedir. Bu yeniliklerin başında yer alan havuz uygulamaları olmaktadır Havuz uygulamaları çeşitli bölümlere dağılmıştır. Havuzlarda düzenlenen yarışmalar ve oyunlar ile konuklara unutamayacakları bir tatil fırsatı sunulmaktadır. aqua park otelleri son derece büyük bir yerleşkeye sahip alanlar üzerine kurulmuştur. Son teknoloji su kanalları ve kaydırakların yapımında kullanılan malzemeler üst kalitedir. Havuzların ve kaydırakların yanında bulunan görevliler, herhangi bir yaralanma durumunda hazır olarak beklemektedir. Tüm bunlara ek olarak aqua park otelleri 24 saat güvenlik kameralarıyla izlenmektedir. Oluşabilecek sorunlara karşı tüm kayıtlar tutulmaktadır. Dışarıdan kötü bir olay teşkil edecek insanların alımı imkansızdır. Profesyonel güvenlikler kapılarda durmaktadır.

Kimlik kontrolü ve çeşitli kontrollerin ardından içeriye giriş sağlanmaktadır. Su kaydırakları, son dönemde oldukça gözde bir eğlence aracı haline gelmektedir. İnsanlar üzerinde, çeşitli fotoğraflar çekmekte ve su geçirmeyen telefonlar ile videolar kaydedip günlerini unutulmaz kılmaktadır. Su kaydıraklı oteller günü birlik ziyarete açıktır. Bunun dışında otellerde kalınmak isteniyor ise yazılmış olan telefon numaralarından rezervasyon işlemi gerçekleştirilmektedir. Fiyatlar yetişkin ve çocuk olarak ayrılmıştır. Aqua parklı oteller internet üzerinden fotoğraf galerisinden incelenebilir. Rezervasyon işleminin ardından aqua parklı otellere giriş imkanı sağlanır.

Bu haber toplam 2666 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT