1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. 3 İDİOTS İLE GÜLME KRİZİ YAŞAYIN
3 İDİOTS İLE GÜLME KRİZİ YAŞAYIN

3 İDİOTS İLE GÜLME KRİZİ YAŞAYIN

A+A-

2009 yılının favori filmleri arasında yer alan 3 Idiots bir Hint filmi olup insanları kahkaha krizine sokan müthiş bir komedi filmidir. Hindistan'da Mühendislik okulunda okuyan üç arkadaşın komik maceralarını içeren bu film aynı zamanda bu üç arkadaşın birbirine olan bağlılıklarını, dostluklarını, ne zaman zaman da dramatik Hayat öykülerini içermektedir. Yayınlandığı senenin en favori filmleri arasında yer almış olan 3 İdiots filmi Bollywood filmleri arasındadır. Yayınlandığı yıl çok büyük bir gişe rekoru elde eden ve yüksek gelirli filmler arasında yer alan 3 İdiots filmi başrol oyuncusu Hindistan sinemasının en önemli isimlerinden birisi olan Amir Khan’dır. Ghajini filmi ile büyük bir ün yapmış olan Amir Khan, 3 idiots filminden sonra şöhretini ikiye katlamıştır. Film sayesinde yaklaşık 170 dakika boyunca kahkaha krizi geçirmekte ve eğlenceye doymaktasınız. Amerikan gibi Usta bir oyuncunun sunmuş oldu görsellik ve ayrıca filmde dikkat çekici noktalardan bir tanesi de. 3 salak arkadaşın dramatik hikâyesi zaman zaman üzülmenize de yol açmaktadır.

Film yayınlandığı yıl en çok izlenen filmler arasında yer almış ve Komedi Filmleri içerisinde en çok beğenilen film olmuştur. Hindistan sinemasının da bu şekilde isminin duyulmasını vesile olmuştur ve çok yüksek bir hatırlat gelir elde etmiştir. Filmde ayrıca Hint müzikleri eşliğinde sunulan danslar filme ayrı bir görsel zenginlik katmaktadır. Filmler HD kalitesi ile sizleri sunulduğu için kesintisiz bir biçimde, yüksek görüntü ve ses kalitesiyle filmleri büyük bir keyifle izleyebilirsiniz. Sitelerde yer alan kategorilerimiz fantastik filmler, aile filmleri, çocuk filmleri, çizgi filmler, animasyon filmleri, korku filmleri, komedi filmleri, en özel Hint filmleri, en iyi filmler, IMDB puanı yüksek filmlerden oluşmuş filmler olup bu kategorilerde de birbirinden farklı ve güzel filmler zengin seçeneklerle karşınıza çıkmaktadır. Film izlemenin gerçek keyfine ulaşmak için yapmanız gereken aslında film sitelerini ziyaret ederek kendinize en uygun olan filmi seçmek olmalıdır.

Film izleme illa da sinemaya giderek yapılması gereken bir etkinlik değildir. Bunun için evde, ev ortamının konforunda da keyifli olmaktadır. Ev koşulları ile de sinema tadında film izlenmesi son derece mümkün olup yine aynı heyecanı vermektedir. Hatta ev konforu film izlemeyi çok daha büyük bir keyifle hale getirmektedir. Bunun için yapmanız gereken film sitelerindeki film izle hizmetinden faydalanmaktadır. En güncel filmleri, en hit olmuş filmleri, IMDB puanı en yüksek olan filmleri bulmanız mümkündür. Zengin kategori çeşitlerine sahip olan sitelerde her tür ve her tarzın filmine ulaşmak son derece kolaydır. Ev ortamında çayınızı, kahvenizi yudumlayarak; koltuğa gömülmeden ayaklarınızı uzatarak film izlemenin konforunu ancak bu şekilde yaşayabilirsiniz. Sinemada kaçırmış olduğunuz filmleri, izlemeyi çok isteyip de önceki yıllarda izleyemediğiniz filmleri izlemenin keyfini sürmeniz mümkündür.

HABERE YORUM KAT