1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. 2020 Umre Turları Başladı
2020 Umre Turları Başladı

2020 Umre Turları Başladı

A+A-

2020 umre turları kayıt programının başladığı bugünlerde, kutsal topraklara özlem duyanlar, İnanç Turizm farkıyla heyecanı doruğunda yaşıyor.

Her Müslüman, kutsal toprakları ziyaret etmek ister. Umre turlarının düzenlenmesi, bu isteğin yerine getirilmesi için sunulan en büyük fırsattır. Her yıl farklı dönemlerde düzenlenen 7, 10 ve 14 günlük umre turları ile heyecan ve özlem ile gitmek istediğiniz Mekke ve Medine’ye gidebilirsiniz.

Umre ibadeti, hac mevsimi dışında gerçekleştirilen, Kâbe’yi ve Mekke’deki kutsal yerleri ziyaret etmeye verilen isimdir. Her insanın ömründe bir defa bu ziyareti gerçekleştirmesi Peygamber efendimizin (s.a.v) sünnetlerindendir. Her sene milyonlarca insanın dünyanın farklı yerlerinden bu muazzam atmosfere katılmak için katıldıkları umre turları, uzman rehberler eşliğinde düzenlenerek sadece bir gezi ziyareti olmaktan çıkarak burada yaşananları ve İslam dininin ilk dönemlerinde Peygamber ve ashabının yaşadıklarını da anlama fırsatı sunuluyor.

Umre turlarında olması gerekenler

Elbette her Müslüman heyecan içinde mübarek topraklara gitmeyi ister ama yine de burada geçirilecek zamanda rahat etmek ve bilinçli bir ibadet gerçekleştirmek için rehberlik hizmetleri başta olmak üzere diğer kişisel ihtiyaçlarının giderilmesini de ister. Konaklama, beslenme, ulaşım, sağlık ve rehberlik hizmetlerinde sektörün önde gelen isimlerinden olan İnanç Turizm ile beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayabilir, umre ibadetini şevk içinde gerçekleştirebilirsiniz.

Tur firması seçerken dikkat edin

Kutsal topraklara yolculuk ederken de dikkatli olmak gerekir. Çünkü buraya gittiğinizde birçok ihtiyacınız olacak ve bunlar doğru şekilde karşılanmadığında, hem ibadetiniz beklediğiniz gibi olmaz hem de ibadetinizden haz almazsınız. Bu nedenle seçtiğiniz umre tur firması hakkında en ayrıntılı konulara kadar bilgi edinmeniz gerekir. 2020 umre turları kayıt işlemlerinin başladığı bugünlerde özlemini çektiğiniz kutsal topraklara giderken her şeyin tastamam sunulduğu bir firma arıyorsanız kesinlikle tercihinizi İnanç Turizm’den yana yapmanızı öneririz. Daha önce bu firma ile giden umrecilerin memnun kalmaları, hizmetlerin eksiksiz sunulması vs. sizin için de güzel bir referans olacaktır. Kayıt dönemini kaçırmamak, erken kayıt indirimlerinden yararlanmak için elinizi çabuk tutun.

Bu haber toplam 1154 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT