1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. 2019 Güneş Gözlüğü Modası
2019 Güneş Gözlüğü Modası

2019 Güneş Gözlüğü Modası

A+A-

Yılbaşı kutlamalarının şimdiden planlanmaya başladığı bu günler de 2019 ilkbahar ve yaz güneş gözlüğü modası da defilelerde yerini almaya başladı. 2018 yılı çizgilerinden biraz daha farklı olacak 2019 modası gözlük cam ve çerçeve renk ve tasarımlarında da farkılaşmaya gidecek. Güneş gözlüğü modasının sektör lideri olan Ray-Ban güneş gözlükleri yeni yılda da eskimeyen modelleri ile yerini alacak. Karakterli modelleri olan firmanın erkek ve bayan güneş gözlüğü modasında da kendi marka çizglilerini içeren modelleri ile karşımıza çıkacağa benziyor.

Ray-Ban Güneş Gözlüğü Modelleri Vitrinlerde Yerini Alıyor

Güneş gözlüğü konusu açıldığında akıllara ilk gelen markalardan biri olan Ray-Ban 2019 yılında da kullanışlı ve kaliteli tasarıma sahip ürünleri ile dikkat çekmeye devam edeceğe benziyor. Aviator modeli ile modası geçmeyen gözlük markası haline gelen Ray-Ban güneş gözlüğü 1937 yılında New York merkezli olarak kurulmuştur. Dünya çapında global ünlü bir marka haline gelen Rayban, dünyanın her bir yanında güneş gözlüğü sektöründe hizmet ederek kendisine önemli bir yer edinmiştir. Ray-Ban, 1937'de Amerikan şirketi Baush Lomb tarafından kurulmuştur. 1999 yılında firma, dünyanın en büyük optik şirketlerinden biri olan Luxottica tarafından satın alınmıştır. Ray-Ban güneş gözlüğü dünyanın en güvenilir ve en büyük gözlük markalarından biridir. Erkek kadın ve çocuk modellerinin çeşitliliği, kristal organik ve trivex gözlük gibi zengin bir cam özelliklerine sahiptir. Buna ek olarak, birçok cam modeli ekstra polarize ve antireflektif özelliklere sahiptir. Sahip olduğu üretim teknolojisi sayesinde  alerji yapmaz, uzun süre oksitlenmez ve paslanmaz  uzun yıllar ilk günkü gibi kullanmanızı sağlayacak kaliteye sahiptir. Ray-Ban güneş gözlüğü her zaman sektörde takip edilmektedir. Şirket tarafından üretilen modeller, ertesi yıl farklı şirketler tarafından benzer şekilde üretilmektedir.

Ucuz Ray-Ban Güneş Gözlüğü Nasıl Satın Alınır?

Ray-Ban güneş gözlükleri dolar kurlarının da artması ile inanılmaz fiyatlara ulaştı. Optikavm.com.tr enflasyon ile mücadeleye destek veren firmalardan biridir. Kurları sabitleyen OptikAvm müşterilerinin olası kur artışlarından zarar görmesini de engellemektedir. Ayrıca sitemizde yer alan indirimli Ray-Ban modelleri ile yurt dışından satın alabileceğiniz rakamlardan bile daha uygun fiyatlara kendinize uygun modeli satın alabilirsiniz.

Bu haber toplam 3107 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT