1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. 2016 Yılını Kasıp Kavuracak Filmler
2016 Yılını Kasıp Kavuracak Filmler

2016 Yılını Kasıp Kavuracak Filmler

A+A-

Online film izle kavramının ortaya çıkmasıyla birlikte sinema izleyicisinin film izleme alışkanlıkları çok yönlü bir istikamette şekillenmeye başlamıştır. Özellikle de 2016 senesi içerisinde vizyon yüzü görmüş ve görmeye hazırlanan pek çok sinema eserinin izleyicisine oluşturacağı etki ile heyecan şimdiden tavan yaptı. Bu sebepten dolayı da 2016 yılı filmleri, öncesi ve sonrası üzerine birkaç küçük noktaya değinmek isteriz. Keza 2016 yılı filmleri içerisinde genel olarak çizgi roman uyarlamaları ile devam yapımlarının ön plana çıktığını görüyoruz. Özellikle de Marvel yapımlarının bu sene içerisinde zirveye oynayacağını kanıtlayan birbirinden farklı filmlerin teasarlarıyla karşılaştık. Öncelikle Thor, Captain America, Iron Man ve Hulk gbi kahramanları solo filmleriyle vizyona çıkaran ve daha sonrasında da Avengers ekibi sayesinde bri arada toplayan Marvel; 2016 Filmleri içerisinde Deadpool, Captain America: Civil War ve Doctor Strange gibi yapımlarıyla hayranların heyacanlandıran bu stüdyo, önümüzdeki aylarda sinema salonlarına damgasını vuracağa benziyor. Bununla birlikte uzun zamandır kulis dedikodularını duyup ve set fotoğraflarını görmeye başladığımız D.C çizgi roman evrenlerinin sinema uyarlamaları da birer ikişer vizyon ile buluşmaya başladı. Birkaç sene öncesinde Man Of Streel ile Süperman’ e bambaşka bir bakış açısı kazandıran Zack Zynader; bir nevi devam filmi olan Batman ve Süperman: Adaletin Şafağı ile bu iki önemli süper kahramanı sinema tarihinde ilk defa bir araya getirmeye hazırlanıyor. Özellikle de Ben Afleck’ i Batman rolüyle izleyeceğimiz filmin bir sonraki maceralarında Adalet Takımı’ nı oluşturacağı açıkça ortada. Ki fragmanından da görüldüğü üzere Wondar Women kahramanını da tadımlık da olsa izleme şansı bulacağız. D.C evreninin bütün kötü kahramanları bir arada topladığı İntihar Timi ise; başta Jared Leto ve Will Smith olmak üzere ünlü yıldızların bürünmüş olduğu kimlikleriyle dikkatleri çekmeyi başarıyor. Ki kötü karakterlerden oluşan bir süper kahraman filmini hd film izle görüntü kalitesiyle izleme şansını yakalamak pek çok sinema sever için ideal bir deneyim olacaktır. Her sahnesinin ayrı bir heyecan oluşturacağı bu uyarlamaları 2016 senesi içerisinde kendi film arşivlerinize sahil edebilirsiniz.

Online teknolojinin gelişmesiyle birlikte de evde film izlemenin değeri çok daha alternatif güzelliklerle pekişmeye başlamıştır. Kaptan Amerika 3 Ki bu sayede herhangi bir kesinti ya da donma sıkıntısına maruz kalmadan birkaç dakika içerisinde izlemek istediğiniz filmi hazır konuma getirmek sizler açısından büyük bir niteliğe dönüşecektir. Üstelik gelişen sinema anlayışı dahilinde de sadece bilim kurgu ya da fantastik eserler değil, birbirinden farklı sanat filmleri, yerli ve yabancı yapımlar gibi pek çok filmi rahatlıkla izleme imkanı yakalamış olacaksınız. Sevdiklerinizle birlikte sıkıntısız bir film atmosferi içerisine kendinizi dahil etmeniz sayesinde de kültürel açıdan birbirinden farklı deneyimlere kapı aralamış olacaksınız.

Son olarak hd film izle kapsamında 2016 yılı filmlerini belli başlı kategorilere ayırarak izlemenizde yarar görüyoruz. Keza Oscar Ödül Töreni akabinde bazı isimlerin daha da ön plana çıkması, bu ödül ve adaylık alan filmlerin izlenmesi adına başlıca bir sebep olmuştur. Bu filmleri izlerken kendinizi çok daha keyifli hissedebilecek, her yeni öykü eşliğinde sinema sevginizi de en üst seviyelere çıkarmayı başarmış olacaksınız. Hd film izle ayrıcalığı eşliğinde hayranı olduğunuz yıldız oyuncuların son performansları usta yönetmenlerin dokunuşlarıyla seyredebilir, bu sayede de kendiniz için sağlamından bir kültürel aktivite oluşturabilirsiniz. gündelik hayatın sıkıntılarından az da olsa uzaklaşmak, kalabalık şehrin griliğinden kurtulmak adına bu filmleri mutlaka tercih etmelisiniz.

Bu haber toplam 1045 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT