1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. 2.el araç satışında yeni sistem
2.el araç satışında yeni sistem

2.el araç satışında yeni sistem

A+A-

Günümüzde nakit paraya ihtiyacı olanlar kullanmış oldukları araçlarını satarak nakit para ihtiyaçlarını karşılamak isteyebilir. Bunun için de günümüz teknolojisi büyük kolaylıklar sunmaktadır. Gelişen teknoloji ile birlikte araç alım ve satımlar da çok daha kolay olmaktadır. Eğer acil nakit sıkıntısı yaşıyor ya da aracınızı değerinde satmak istiyorsanız, değerinde oto alım satım yapan birçok firma bulunmaktadır. Bu firmalar internet üzerinden araçlarınıza ait bilgileri girmenizi sizden isteyerek aracınıza değerinde fiyat vermekte ve nakit ihtiyacınızı en hızlı şekilde karşılamaktadırlar.

Araçlarınızı değerinde alan arabanakit.com gibi firmalar araçlarınızı değerinde sizden alıyor ve ödemelerini de çok hızlı şekilde size yapıyor. Sizde bu gibi firmaları tercih ederek acil nakit ihtiyaçlarınızda aracınızı satabilirsiniz.

Aracınızı Satarak Nakit İhtiyacınızı Karşılamak mı istiyorsunuz?

Günümüzde acil nakit ihtiyacını karşılamak için ilk akla gelen elindeki aracını satışını gerçekleştirmektir. Sadece nakit ihtiyaçlarda değil, aracın değişimi için elinde ki aracı satmak içinde araba nakit gibi siteler büyük kolaylıklar sunmaktadır. Aracınızı satmak için neden günlerce uğraşacaksınız ki, aracınıza ait tüm bilgileri gerçek bir şekilde bu gibi firmaların internet sitelerinde hazırlanmış olan kısımlara girdiğinizde, aracınıza ait olan en gerçek fiyat teklifinizi alırsınız. Eğer gelecek olan fiyat teklifi ilginizi çektiyse aracınızın satışını ve paranızı  sadece 30 dakika kısa bir zaman  içerisinde yapabilir ve paranızı ister nakit, isterseniz de banka hesabınıza yatmasını sağlamış olursunuz.

Noterde Paranızı Alırsınız

Aracınızın bilgilerini km, aracınızı hasarı, boya, hasar kaydı ya da aracınızın güncelliğine göre belirlenir ve size teklif yapılır. Ekspertiz esnasında da beyan ettikleriniz haricinde bir durum çıkması durumunda yeniden teklif yapılmaktadır. Doğru bilgiler vermişseniz size sunulan fiyat teklifinde hiçbir değişiklik olmadan noterden alınan satışa engel yoktur onayı  sonrası imza aşamasında paranızı anında alırsınız.

Sizde eğer 2.el araç satış yapan veya aracınızı satacağınız iyi bir firma arıyorsanız tüm artıları ile arabanakit.com sitesini inceleyerek, ister aracınızı satabilir, istersinizde oto alım yapabilirsiniz. Oldukça ilgili olan firma yetkilileri müşteri odaklı çalışarak özellikle de nakit ihtiyacı olanlara anında araçlarını gerçek değerinde fiyat teklifi sunarak aynı gün içerisinde ödemeyi de yaparak aracınızı sizden noter huzurunda almaktadır.

Bu haber toplam 1620 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT