1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. 14 Ekim 2020 Şok Aktüel Ürünler Broşürleri
14 Ekim 2020 Şok Aktüel Ürünler Broşürleri

14 Ekim 2020 Şok Aktüel Ürünler Broşürleri

Şok Ekim ayında birbirinden farklı alanlara kitabeden aktüel kataloğu ile yüzleri güldürmeye devam ediyor.

A+A-

Şok Ekim ayında birbirinden farklı alanlara kitabeden aktüel kataloğu ile yüzleri güldürmeye devam ediyor.

BİM ürün kataloğu şu anda aktüel ürünler formatında internette bulabileceğin eşit şekilde hazırlanmıştır. Şok aktüel ürünleri de yavaş yavaş listelerde kendini göstermeye başladı. 7-13 Ekim 2020 tarihleri arasında ev içerisinde pek çok alanda kullanabileceğini ve özellikle bebek ürünlerini oldukça uygun ve güvenilir şekilde sahip olabilirsiniz.

Bebeğiniz İçin En İyi Ürünler Şok Aktüel’de

Bebeğiniz için tercih edebileceğiniz Gokıdy markasına ait mama sandalyesi 49.95 TL'ye satışa sunulmuştur. Oyuncaklı ve kilitlenebilir mama sandalyesi, içerisinde emniyet kemeri de bulunduruyor. Kaymaz ayağıyla farklı bir tasarım oluşturulmuş olan bu uygun fiyatlı mama sandalyesini kaçırmayın.

Ayrıca 14 ekim 2020 şok aktüel ürünler kataloğunda Bebeğiniz için yumuşak bir bebek battaniyesi welsoft markası farkı ile 19.95 TL'ye  satışta bulunuyor. Bebek reflü yatağı 49.95 güvenli uyku yastığı olarak da kullanılabilecek şekilde oluşturulmuştur. Eleanor markasına ait bebek yorganı 34.95, eleanor markasına ait bebek yastığı sadece 9.95 TL ile satışta. Bebeğinizin güvenilir bir şekilde yıkanabilmesi için 29.95 TL'ye 50 litrelik tıpalı su gideri bulunan küveti satın alabilirsiniz. Desenli kova 9.95, desenli maşrapa 2.99 TL ile bebekleriniz için fırsat oluşturuyor.

Bebek alt açma seti aparatı 15.95, üçlü bebek ter havlusu 9.95 %100 Pamuk olarak üretilmiş olan bebeğiniz de herhangi bir hastalık ya da soruna sebep olmayacak bir kumaştan yapılmış olan hem ucuz hem de güvenilir ürünleri şok farkı ile ulaşabilirsiniz.